O firmie

INFOTECH to firma, działająca na rynku od 1990 roku, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych, szeroko pojętym serwisie elektronicznym, softwarowym.

Podstawę naszej oferty stanowią wysokiej jakości urządzenia oraz funkcjonalne i nowoczesne technologie. Proponujemy zakup urządzeń elektronicznych, w tym kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, wiodących marek.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem lokali i punktów handlowych w urządzenia fiskalne, systemy POS, systemy gastronomiczne, systemy sprzedażowe. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż wag sklepowych, laboratoryjnych, przemysłowych; czytników kodów, kolektorów danych, metkownic i wielu innych urządzeń.

 

Ponad 25-letnie doświadczenie  pozwoliło naszej firmie nie tylko uzyskać stabilną pozycję, lecz także stać się liderem w branży urządzeń fiskalnych. Jesteśmy pierwszą oraz najdłużej działającą firmą w regionie. Zainstalowaliśmy już ponad 3000 urządzeń fiskalnych.

Wyróżnia nas profesjonalizm i pełne zaangażowanie w realizowane działania. Nasi serwisanci stale uczestniczą w szkoleniach utrwalając i podnosząc wiedzę.

W chwili obecnej  INFOTECH jest jedyną firmą w Ełku posiadającą uprawnienia do sprzedaży oraz serwisowania kas i drukarek  fiskalnych wszystkich markowych  producentów. Tylko w naszym salonie znajdziecie Państwo urządzenia NOVITUS, POSNET, ELZAB, DATECS, FAWAG, EMAR,SHARP.

elzab
posnet
novitus
datecs
sharp
elzab
posnet
novitus
datecs
sharp